Zwroty i reklamacje

ZWROTY (Odstapienie od umowy kupna-sprzedaży)

 

Kupujący konsument (osoba fizyczna) ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z § 9 Regulaminu.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, który znajdziesz Tutaj. Wypełniony formularz wraz z towarem na adres właściciela sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem w siedzibie firmy. Formularz można przesłać również na

e-mail: sklep@simpro.com.pl 

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

MET-BAJ Spółka Jawna Piątek i Żebrakowski ul.Szeligówka 22 36-060 Głogów Małopolski

Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być dobrze zabezpieczony. Konsument ponosi koszt za wysyłkę zwracanego towaru.

Po otrzymaniu zwracanych towarów, dokonane płatności zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta). W przypadku zwrotów w siedzibie firmy, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej, lub w przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew bankowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl